Карта сайту

Міжкультурний діалог на платформі школи розвитку «Мер міста»

Теги: ХМОУС

 Із сюрпризного моменту − зустрічі з мером міста Сарафанд (Ліван) Алі Хайдаром Халіфе, − розпочалося чергове заняття «Школи розвитку «Мер міста» на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

   На зустрічі, що проходила за темою «Місто в умовах глобалізації: сучасні стратегії, міжнародні зв’язки, новітні технології», у якості почесного гостя та консультанта з питань державного управління взяв участь ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, професор Володимир Миколайович Бабаєв.
   Після демонстрації відеоролика, присвяченого місту Сарафанд, учні представили гостю творчу візитівку м. Харкова, звернулися із запитаннями щодо особливостей соціального та політичного життя Лівану. Слухачі «Школи мера» також поцікавилися, що слугує особистою мотивацією для керівника міста, як і де він здобував освіту, на які кошти живе, якщо посада мера Сарафанда не передбачає отримання зарплати. 
   У неформальній розмові школярі, більшість із яких вільно спілкувалася англійською, розповіли гостю про підтримку молодіжних ініціатив у нашому місті, про можливості спілкування з молоддю Лівану під час відеомостів «Віртуальні подорожі заради миру», започаткованих лідерами шкіл м. Харкова в межах «діалогу культур».
   Усі учасники зустрічі отримали подарункове видання збірки «Мандрівка центром Харкова», до якої увійшли роботи переможців міського творчого конкурсу, що проходив за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса.
 

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark