Карта сайту

Міський семінар «Сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти в контексті Нової української школи»

Теги: Методична робота

 19 березня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру проведено семінар для керівників районних методичних об’єднань учителів іноземних мов та методистів районних управлінь освіти, які відповідають за викладання іноземних мов за темою: "Сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти в контексті Нової української школи ". 

 Презентацією програми фестивалю «Французька весна», що стартував у Харкові в межах Року французької мови в Україні, відкрив захід Тімоте де Майяр Ламанді, директор Альянс Франсез міста Харкова. Досвід участі в проекті «Школи – партнери майбутнього» представила Чепурна Тетяна Миколаївна, мультиплікатор Ґете-інституту. 

 Практико-теоретичний блок пройшов з використанням активних форм роботи: тренінгу, майстер-класу та інтерактивних вправ. Разом із тренером НУШ Вітренко І.О., учителем французької мови ХСШ № 162, переможцем міського та обласного етапів конкурсу «Учитель року 2019»  Завсеголовою К.В. та Мацкевич В.В., учителем англійської мови Харківського університетського ліцею учасники визначили основні зміни, які відбуваються у викладанні  іноземних мов в умовах Нової української школи, розглянули питання підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов відповідно до сучасних вимог.

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark