Карта сайту

Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес зустрівся з директорами кращих закладів освіти, які увійшли до рейтингу «100 кращих шкіл України».

Теги: Педагогічні

 Міський голова запросив на зустріч Єременко Юлію Вікторівну, директора Харківського фізико-математичного ліцею № 27, заслуженого працівника освіти України, Клименко Ніну Олександрівну, директора Харківської гімназії № 47, «Заслуженого учителя України», «Відмінника освіти України», Макагона Олександра Емануїловича, директора Харківського приватно-виховного комплексу «Авторська школа Бойка»,  Станкевич Світлану Василівну, директора Харківського технічного ліцею №173, «Відмінника освіти України», Безкаравайну Ларису Олександрівну, директора НВК №45 «Академічна гімназія», заслуженого працівника освіти України, «Відмінника освіти України», Д’ячкова Сергія Володимировича, директора Харківського університетського ліцею, кандидата історичних наук.

  «Керівництву міста дуже приємно, що у нас є такі сильні навчальні заклади. Повірте, коли формується міський бюджет, ми завжди думаємо про те, щоб виділити кошти і привести в належний стан наші навчальні заклади, тому що гроші з батьків брати - це вже не панацея. Тому давайте будемо всі разом передавати успішний досвід іншим керівникам навчальних закладів міста, щоб вони прагнули до таких же високих результатів», - зазначив Геннадій Адольфович Кернес.

   У свою чергу керівники закладів освіти подякували міському голові за вагому підтримку розвитку системи освіти Харкова, своєчасну виплату заробітної плати та зміцнення матеріально-технічної бази. Вони зазначили, що це позитивно впливає на якість освіти в місті та сприяє перемогам учнів на Міжнародних і Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях.

   На завершення зустрічі міський голова привітав жінок з прийдешнім Міжнародним жіночим днем і вручив директорам навчальних закладів квіти.

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark