Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 5 гостей.

Карта сайту

Нагородження переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків − місто молодіжних ініціатив»

Теги: ХМОУС

 12 червня в Харківській міській раді відбувся урочистий прийом переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків − місто молодіжних ініціатив», який пройшов за ініціативи Геннадія Адольфовича Кернеса уже вчетверте. Учасниками зустрічі з міським головою стали 87 студентів з 18 вищих навчальних закладів Харкова − автори 50 проектів-переможців. 

   Свої студентські ініціативи автори проектів присвятили питанням, що спрямовані на раціональне використання міського простору, розвиток муніципальної та туристичної інфраструктури, благоустрій та озеленення міської території. Конкурсанти представили результати досліджень у сфері енергетики та охорони здоров'я, інформаційних технологій і краєзнавства, розробки нових продуктів харчування і лікарських препаратів. Студенти представили своє бачення умов для професійного розвитку молоді, побудови успішної кар'єри, створення власного бізнесу, впровадження у життя міста інноваційних технологій.
   Геннадій Адольфович Кернес подякував всім за участь і бажання зробити Харків ще більш комфортним для життя містом та відмітив, що кожен проект, який став предметом розгляду конкурсної комісії і вийшов у фінал, заслуговує найпильнішої уваги та втілення в життя за підтримки міської влади. Слова вдячності прозвучали і на адресу керівників закладів вищої освіти, які підтримують студентські ініціативи і допомагають в їх реалізації.
   «Упевнений, що разом ми зможемо досягти результату. Дякую за вашу творчість, натхнення і за те, що, обравши професію, ви вже зараз шукаєте себе на цьому поприщі», − зазначив міський голова.
   Студенти, які посіли I місця в номінаціях, нагороджені Подяками Харківського міського голови і грошовими преміями в розмірі 25 тисяч, ІІ і ІІІ місця – сертифікатами, що засвідчують перемогу в конкурсі та дають право на отримання грошової премії в розмірі 20 тисяч і 15 тисяч відповідно.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark