Карта сайту

Делегація харківських школярів у Словацькій Республіці

Теги: ХМОУС

 З 09 по 16 червня 2019 року делегація міста Харкова у складі 21 кращого учня 10-х класів із 15 шкіл відвідала Словацьку Республіку у рамках міжнародного проекту «Побратимське колесо ‒ 2019» з метою розширення контактів між представниками молоді Харкова і Словаччини. Візит школярів відбувся під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса і за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні. 

   Учнівську молодь Харкова в складі делегації представляли стипендіати Президента України та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти», переможці всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсу-захисту Малої академії наук України, призери міжнародних спортивних змагань, мистецьких фестивалів і конкурсів.
   У рамках запланованої програми школярі Харкова ознайомилися з системою освіти Словацької Республіки, відвідали провідні університети міст Кошице, Прешов, Жиліна, Нітра, Братислава. Серед них Словацький аграрний університет в Нітрі, Кошицький технічний університет, Університет Павла Шафарика в місті Кошице, Жилінський університет, Економічний університет та Університет Яна Амоса Каменського в Братиславі.
   Юні харків'яни презентували наше місто та свої досягнення під час прес-конференції у Союзі роботодавців Словацької Республіки, матеріали якої висвітлювались на словацькому телебаченні.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark