Карта сайту

Загальноміські батьківські збори «ЧИСТЕ МІСТО: БАТЬКИ ПРОТИ НАРКОТИКІВ»

Теги: Заходи

 25 жовтня у Палаці студентів Національного юридичного університету  імені Я. Мудрого відбулося відкрите заняття Школи для батьків «Планета «7-Я» у форматі загальноміських батьківських зборів «Чисте місто: батьки проти наркотиків».

   Захід проведено по ініціативі та за особистої участі Харківського міського голови Геннадія Кернеса. «Ви знаєте, що Харкову потрібно серйозно протистояти наркотикам, і ми з літа ведемо активну роботу по багатьох напрямах. Допомагаємо поліції, створений канал блокування магазинів в Інтернеті, йде збір інформації про «закладки» на гарячу лінію, в школах активізувалася профілактика. Але всім зрозуміло, що без вас, батьків, це буде тільки частина рішення. Ви - завжди поруч, ви - авторитет для своїх дітей і бачите, відчуваєте, можете застерегти дитину або першими запропонувати допомогу, якщо біда вже сталася. Фахівці, які тут зібралися, запропонують вам своє бачення, механізми, необхідні ходи і знання, щоб впоратися і вивести на правильну дорогу свою дитину. Сім'я, дім - головний наш помічник», - сказав Геннадій Кернес, починаючи відкритий урок.
   Спікерами загальноміських батьківських зборів стали заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, лікар-педіатр Андрій Пеньков, практичний психолог Тетяна Балан, голова правління Міжнародної антинаркотичної спортивної асоціації Олександр Перевєрзєв; модераторами – голова Міської батьківської ради Лариса Манерко та її заступник Юлія Сітенко.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark