Найбільш читане


Карта сайту

Харківські школярі стали учасниками VІ освітнього проєкту «Ніч Науки»

Теги: Заходи

 21 вересня 2019 року майже 8 тисяч учнів відкривали для себе багатогранний світ науки, відвідуючи заклади вищої освіти та дослідницькі інститути нашого міста в межах «Ночі Науки».

   Цей освітній проєкт реалізується в нашому місті під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса з 2013 року і з року в рік набуває популярності серед молоді. У 2019 році свої двері для майбутніх потенційних абітурієнтів та відвідувачів відкрили 16 закладів вищої освіти, Харківський планетарій імені Ю. Гагаріна та STEM-школа «Inventor».
   Відвідувачі мали змогу ознайомитися з роботою закладів, проєктами молодих учених, стали учасниками наукових експериментів, дискусій та насолодилися програмою пізнавальних заходів.
   Так у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відвідувачі, пройшовши маршрути «Віртуальна реальність», «Творча майстерня», «Екологія», «Креативна хімія», «Mission Possible», стали учасниками різноманітних досліджень, майстер-класів, вікторин та флешмобів.
   У Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського «ХАІ» школярі ознайомилися з 3D-технологіями виготовлення літальних апаратів, провели цікаві експерименти, стали учасниками віртуальних квестів та майстер-класів.
  Національний технічний університет «ХПІ» дивував відвідувачів інтерактивними STEM-зонами з експериментами, воркшопами та майстер-класами.
   У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті учні відвідали виставку автомобілів, стали учасниками ділових ігор та пізнавальних вікторин.
    Власноруч створити ліки школярі мали змогу в Харківському національному фармацевтичному університеті.
    Відвідувачі Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» пройшли науковий квест, стали слухачами психологічного тренінгу, ознайомилися з наукою комп’ютерного біалетарного перекладу, навчилися грати в гольф та дізналися секрети складання фігурок із паперу. 
    Зрозуміти, що таке коучинг, та стати його учасниками школярі змогли в Українському державному університеті залізничного транспорту.
  Різноманітні прилади, цікаві дослідження та найсмачніші майстер-класи за традицією представили в Харківському державному університеті харчування та торгівлі.
   Відвідувачі Харківського національного економічному університету  імені Семена Кузнеця із задоволенням поринули у світ економічної науки засобами ігор, мультфільмів, тренінгів та майстер-класів. 
   Каразінський університет представив гостям новітні науково-дослідні проєкти та розробки у сфері сучасних технологій за різними науковими напрямами.
    Науковий центр «ЛандауЦентр», науково-дослідний інститут астрономії, музеї історії університету, археології та природи підготували цікаві програми для екскурсантів.
  У Харківському національному університеті радіоелектроніки потенційних абітурієнтів ознайомили з перспективами навчання в одному з кращих IT університетів країни, з тривимірною графікою, наноматеріалами, нанотехнологіями та іншими цікавинками, провели екскурсії до наукового парку «Синергія» та цікаві майстер-класи.
  У Харківському національному медичному університеті гості відвідали анатомічний музей та могли особисто провести медичні маніпуляції на фантомах, стати учасниками цікавих конкурсів та вікторин.
   У рамках заходу в Українській інженерно-педагогічній академії бажаючі стали учасниками автоматизованого тестування на питаннях ЗНО, програмували робота, куштували різноманітні смачні вироби.
   В Університеті банківської справи презентували навчально-тренувальний комплекс «Fintech» та електронний підручник з фінансової грамотності, залучили відвідувачів до участі в іграх-тренінгах та майстер-класах.
   У Національному університеті внутрішніх справ юнаки та дівчата відвідали спеціалізовані аудиторії, навчальний центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, навчальні полігони, багатофункціональний тренувально-спортивний комплекс «Динамо-Арена» та музей університету.
   Отже, цього дня кожен бажаючий міг ближче ознайомитися з багатогранним та прогресивним науковим світом Харкова. 
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark