Карта сайту

Засідання Ради з національно-патріотичного виховання

Теги: Заходи

 19 лютого 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру проведено чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

  На засіданні були висвітлені питання реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова, проекту «Виховний простір Харківщини». 

  Члени Координаційної ради обговорили шляхи консолідації зусиль учасників освітнього процесу та представників громадськості у справі виховання громадян – патріотів України. 

   Представники Індустріального, Новобаварського, Київського, та Шевченківського районів продемонстрували, як принципи національно-патріотичного виховання реалізуються в практиці закладів освіти, спільній діяльності учнів, педагогів, батьків, представників громадськості. 

  Лідери учнівського самоврядування презентували присутнім нові цікаві ініціативи. Школярі поділилися враженнями від тренінгів, які проводяться на базі військових частин Національної гвардії України та закладів вищої освіти військового профілю в межах підготовки до військово-патріотичних ігор «Патріот», «Джура», «Гвардійський вишкіл».

   Представники громадських організацій висловили підтримку школярам у реалізації волонтерських проектів, соціальних акцій, суспільно-корисних справ, творчих заходів, спрямованих на збереження миру в Україні,  шанування національних традицій.

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark