Карта сайту

Зустріч Харківського міського голови Г.А. Кернеса з переможцями міського конкурсу творчих робіт «Мандрівка центром Харкова»

Теги: Заходи

 24 січня 2019 року о 14.00 у великій залі засідань Харківської міської ради пройшов прийом Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом переможців міського конкурсу творчих робіт «Мандрівка центром Харкова».

Міський конкурс творчих робіт «Мандрівка центром Харкова» проводився серед учнів 5-11-х класів шкіл міста з ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса з метою підвищення інтересу молоді до стратегічного розвитку міста та підтримки молодих авторів.

  У конкурсі взяли участь 225 школярів зі 145 навчальних закладів міста. Конкурсанти  представили вірші, есе, казки та оповідання про 16 пам'яток Харкова, розташованих у центрі міста, зокрема, про Держпром, оперний театр, фонтан «Дзеркальний струмінь», Харківський цирк, Алею гостей кінофестивалю «Харьковский бузок», пам'ятники отаману Сірку, Тарасові Шевченку, Людмилі Гурченко, футбольному м'ячу тощо. 

 Сто кращих робіт увійшли до книги «Мандрівка центром Харкова».

 Під час зустрічі Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав школярів із перемогою в конкурсі та побажав їм не зупинятися на досягнутому: «У 2019 році ми святкуватимемо 365-річчя заснування Харкова. У всіх нас буде можливість згадати значні історичні події та багатьох цікавих людей, які зробили свій внесок в історію розвитку та становлення нашого міста. І це чудово, що ми залучаємо до цих починань дітей. Ця книга унікальна. Вона написана вами для того, щоб ваші батьки, бабусі, дідусі, однокласники та й усі, хто її прочитає, зрозуміли, що таке Харків і як сильно його можна любити. Прошу вас: продовжуйте свою творчість, беріть участь у житті міста! Ми тільки починаємо цю роботу, і ми її обов'язково продовжимо і ще не раз з вами зустрінемося!».

Усі переможці конкурсу отримали подарункове видання книги «Мандрівка центром Харкова».


 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark