Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 1 гость.

Карта сайту

Нагородження переможців міського конкурсу «Учень року – 2019»

Теги: Учень року

 17 травня 2019 року в малому залі Харківської міської ради відбувся прийом Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом переможців  міського конкурсу «Учень року – 2019».

   «Такі наші зустрічі – це вже традиція, і я радий бачити знайомі обличчя. Серед вас немає випадкових людей: за кожним – уже історія перемог і, що цілком зрозуміло, – історія великої праці, вашої, ваших батьків і вчителів. Ви  – з породи лідерів, амбітних, які йдуть до мети. Я вас дуже розумію і радий можливості поспілкуватися і показати свою повагу», – звернувся до переможців конкурсу міський голова.
   Кращі учні року отримали Подяки Харківського міського голови, пам'ятні статуетки переможців конкурсу та сертифікати, що підтверджують перемогу в конкурсі та засвідчують, що ці школярі є кандидатами на нагородження стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» у 2019/2020 навчальному році.
   «Сьогодні ви отримали чергове підтвердження свого успіху, але не менш важливо, щоб в подальшому ваші знання і старання стали в нагоді. Важливо зробити правильний вибір та ефективно використовувати отримані інформацію та досвід. Я знав багато відмінників, і життя показує, що цього недостатньо. Не менш важливими є команда однодумців, характер, повага до традицій. Я щиро хотів би, щоб ви знайшли себе в нашій країні. Настане час, коли ви будете оцінювати зроблене нами та йти вперед. І, дивлячись на вас, я в це майбутнє вірю»,  – зазначив Геннадій Адольфович Кернес, завершуючи зустріч.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark