Карта сайту

Вітаємо переможців ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

Теги: Олімпіада «Путівка в науку»

 6 квітня 2019 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Департаментом освіти в рамках реалізації основних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки проведено ХVІІ міську олімпіаду випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

   60 учнів – переможців районних етапів – змагалися з трьох навчальних предметів – «Українська мова», «Математика», «Природознавство».
   За рішенням журі, до складу якого входили викладачі Харківської гуманітарно-педагогічної академії, методисти Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради, було визначено 30 переможців. Вони нагороджені Дипломами Департаменту освіти та подарунками. 
   Дипломами І ступеня відзначені: 
- Козлова Ярина, учениця Харківської загальноосвітньої школи № 126, з навчального предмета «Українська мова»;
- Самофалова Анна, учениця Харківської гімназії № 116, з навчального предмета «Математика»;
- Кісь Єва, учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 179, з навчального предмета «Природознавство».
   Дипломами ІІ ступеня нагороджені:
- Лемешева Амалія, учениця Харківської гімназії № 14, з навчального предмета «Українська мова»;
- Петроченко Ілля, учень Харківської загальноосвітньої школи № 63, з навчального предмета «Українська мова»;
- Лобас Дар’я, учениця Харківської гімназії № 82, з навчального предмета «Математика»; 
- Сінько Андрій, учень Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Центр розвитку дитини «Інтелект», з навчального предмета «Математика»;
- Мирошник Віра, учениця Харківської спеціалізованої школи № 15 з поглибленим вивченням окремих предметів, з навчального предмета «Математика»;
- Лохман Олексій, учень Харківського ліцею № 107, з навчального предмета «Природознавство»;
- Колісник Ганна, учениця Харківської спеціалізованої школи № 162, з навчального предмета «Природознавство»;
- Невешкіна Анастасія, учениця Харківської гімназії № 12, з навчального предмета «Природознавство 
   Дипломи ІІІ ступеня отримали:
- Купріянов Данило, учень Харківської спеціалізованої школи № 156, з навчального предмета «Українська мова»;
- Касілова Юлія, учениця Харківської гімназії № 82, з навчального предмета «Українська мова»; 
- Страфун Софія, учениця Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія», з навчального предмета «Українська мова»;
- Волченок Михайло, учень Харківської загальноосвітньої школи № 5, з навчального предмета «Математика»; 
- Шутов Гліб, учень Харківської спеціалізованої школи № 33, з навчального предмета «Математика»;
- Сізов Дмитро, учень Харківської гімназії № 116, з навчального предмета «Математика»;
- Бакуліна Орина, учениця Харківської спеціалізованої школи № 162, з навчального предмета «Математика»;
- Белевець Кіра, учениця Харківської гімназії № 163, з навчального предмета «Природознавство»;
- Гуров Роман, учень Харківської гімназії № 82, з навчального предмета «Природознавство»;
- Барінов Гліб, учень Харківського ліцею № 149, з навчального предмета «Природознавство». 
   Визнано переможцями олімпіади в номінаціях: 
- Чернишеву Ірину, ученицю Харківської спеціалізованої школи № 162, у номінації «Знавець рідної мови»;
- Галадій Уляну, ученицю Харківської загальноосвітньої школи № 35, у номінації «Кращий знавець граматики»;
- Православну Марію, ученицю Харківської гімназії № 172, у номінації «Майбутній мовознавець»;
- Савельєву Карину, ученицю Харківської гімназії № 55, у номінації «Юний кореспондент»;
- Романова Єгора, учня Харківського університетського ліцею, у номінації «Майбутній програміст»;
- Руднєву Алісу, ученицю Харківської гімназії № 144, у номінації «Майбутній математик»;
- Водолажського Владислава, учня Харківської спеціалізованої № 162, у номінації «Кращий знавець природи»;
- Потапенкова Ігоря, учня Харківської гімназії № 156, у номінації «Юний біолог»;
- Ващенко Поліну, ученицю Харківської загальноосвітньої школи № 7, у номінації «Юний мандрівник».
   Усі учасники олімпіади отримали сертифікати та заохочувальні призи. Урочистий, святковий настрій учням створювали дитячі творчі колективи Харківської спеціалізованої школи №17 та Центру дитячої та юнацької творчості № 3. Школярі із задоволенням переглянули  концертно-пізнавальну програму «Країна щастя, радості й добра», відвідали виставку творчих робіт гуртківців, музеї лози та історії закладу. 
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark