Карта сайту

Відкрите засідання Правової корпорації ХМОУС

Теги: ХМОУС

  27 лютого 2019 року на базі Харківської гімназії № 144 у межах діяльності Правової корпорації Харківської міської організації учнівського самоврядування проведено черговий семінар-практикум «Учнівське самоврядування у форматі Нової української школи» за темою «Державно-громадське управління в закладі освіти як засіб розвитку демократичної школи».

   Під час інтерактивної взаємодії у п’яти локаціях учні та педагоги − члени ради шкільних омбудсменів − ознайомилися з сучасними формами правової просвіти школярів, узяли участь у розробці моделі демократичної школи та ознайомилися з ходом реалізації програми «Шкільний офіцер поліції» в закладах освіти міста.
   Захід проводився за участі представників Національної поліції у Харківській області, співробітників Харківського управління Державної фіскальної служби, Головного територіального управління юстиції в Харківській області, управління патрульної поліції в Харківській області.
   Юні омбудсмени – представники усіх районів міста – домовилися з представниками Координаційної ради молодих юристів Головного територіального управління юстиції в Харківській області про співпрацю в створенні установчих документів Ради шкільних омбудсменів закладів освіти м. Харкова.   
 

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark