Найбільш читане


Карта сайту

Круглий стіл «Стоп булінг: батьки проти насильства»

Теги: Заходи
   30 січня на базі Харківської загальноосвітньої школи № 150 у межах проекту Школа для батьків «Планета 7-Я» проведено круглий стіл «Стоп булінг: батьки проти насильства». 
   Мета заходу - привернення уваги батьківської громадськості до питань протидії булінгу, попередження насильства та жорстокості в сім’ї.
  У засіданні круглого столу взяли участь представники Департаменту освіти, Юридичного департаменту Харківської міської ради, Головного територіального управління юстиції у Харківській області, співробітники Головного управління Національної поліції в Харківській області, члени Міської батьківської ради, голови батьківських комітетів закладів загальної середньої освіти міста Харкова, заступники начальників управлінь освіти.
   Під час заходу учасники обговорили питання булінгу серед неповнолітніх та безпеки освітнього простору. Батькам надано роз’яснення щодо вимог чинного законодавства з протидії булінгу та насильства в сім’ї, а також психологічні рекомендації з питань формування взаємин у родині та подолання агресії тощо.
   Представники батьківської громадськості мали можливість задати тематичні запитання учасникам круглого столу.
 

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark