Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №1 Харківської міської ради»

Теги: Міська мережа

61123 

м.Харків, вул.Гвардійців-Широнінців,буд.38 Г

Телефон: приймальня – 725-17-42

E-mail: kharkiv_irc@ukr.net 

Офіційний сайт:kharkivirc.klasna.com

 
 
  Директор Харківського інклюзивно-ресурсного центру №1 - Вишнева Ірина Миколаївна
 
   Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №1 Харківської міської ради» утворено та зареєстровано в місті Харків 19 червня 2018 року. Засновником Центру є Харківська міська рада, органом управління – Департамент освіти Харківської міської ради.
   Основною метою Харківського інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійно-технічної освіти.
   Основні напрями діяльності Харківського ІРЦ №1:
здійснення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання рекомендацій педагогічним працівникам, батькам щодо організації інклюзивного (спеціального) навчання в умовах закладів загальної середньої, дошкільної освіти, закладах професійно-технічної освіти;
надання психолого-педагогічної допомоги дітям, які потребують корекції пізнавальних процесів, емоційно-вольової сфери, психолого-педагогічних та реабілітаційних заходів;
ведення реєстрів даних про освітні, медичні заклади, громадські організації, в яких надається допомога дітям з особливими освітніми потребами;
співпраця з освітніми закладами, надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань супроводу дітей з особливими освітніми потребами, організації інклюзивного навчання в групах, класах закладів освіти міста Харків.
   Послуги в Харківському ІРЦ №1 (корекційно-розвиткові заняття, отримання висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей) надаються батькам, або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами за попереднім записом по телефону 725-17-42.
   Для запису на проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини необхідно прийти за адресою: м.Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, буд. 38-г. 
   При собі мати такий пакет документів:  паспорт (одного з батьків (або законних представників)  та свідоцтво про народження дитини.
 
   Необхідно знати, що:
з батьками узгоджується дата та час проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки. Результати оцінки батьки можуть отримати протягом 10 робочих днів з дати їх звернення до центру;
комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини в Харківському ІРЦ здійснюється за наявності таких документів:
паспортів батьків (одного із батьків), законних представників дитини;
свідоцтва про народження дитини;
«Картки стану здоров'я і розвитку дитини» 112/0, в якій відображається висновки медичних фахівців (дані педіатра, психіатра, офтальмолога, невропатолога, хірурга, медико-генетичного дослідження), логопедичного, психологічного та педагогічного обстеження;
зошитів з рідної мови, математики (якщо дитина навчається), малюнків;
документів про додаткові обстеження дитини (якщо такі є);
письмової згоди на обробку персональних даних дитини, отриманих в процесі психолого-педагогічної оцінки та заяви від батьків  (законних представників) щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (заповнюються в центрі).
   Фахівцями Харківського ІРЦ №1 проводяться супервізорські групи для педагогічних працівників, а також «групи зустрічей» для батьків. Зустріч відбувається за запитом, інформацію можна отримати за контактним телефоном – 725-17-42.

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark