Карта сайту

XXІV міський конкурс дружин юних пожежних

Теги: Заходи

 19 квітня 2018 року, в Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості, відбувся міський XXІV конкурс дружин юних пожежних серед закладів загальної середньої освіти Харкова, який проводиться Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. 

   Навчання підростаючого покоління навичкам поведінки у надзвичайних ситуаціях, залучення учнів до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, популяризація серед учнів здорового й активного способу життя – ось мета цього конкурсу.
   У міському етапі взяли участь 9 дружин юних пожежних, які здобули перемогу в районних змаганнях. У конкурсі «Знавці пожежної справи» учасники продемонстрували свої знання з питань пожежної безпеки, навичок правильних дій при пожежі, вміння швидко оцінювати небезпечну ситуацію, приймати оптимальне рішення щодо її подолання; у конкурсі «Візитка» команди ознайомили зі своєю діяльністю протягом року щодо навчання однолітків правилам поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій та запобігання їм; у агітаційному музичному виступі «Людина у надзвичайній ситуації» порушили актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення.
   За результатами проведення конкурсу переможцями визнані:
   І місце - команда Харківської загальноосвітньої школи № 123 Московського району;
   ІІ місце – команди:
   - Харківської спеціалізованої школи № 17 Київського району,
   - Харківської гімназії № 152 Холодногірського району;
   ІІІ місце – команда Харківської спеціалізованої школи № 75 Індустріального району
   Переможці міського конкурсу відзначені дипломами та подарунками Департаменту освіти Харківської міської ради, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області та обласної організації Добровільного пожежного товариства.
   Команди Московського, Холодногірського та Київського районів отримали право представляти місто Харків на обласному етапі конкурсу дружин юних пожежних серед шкіл Харківської області.
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark