Карта сайту

Засідання Ради з національно-патріотичного виховання

Теги: Заходи

 17 січня 2018 року на базі Науково-методичного педагогічного центру проведено засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

   На засіданні, яке проходило за участю спеціалістів та методистів з виховної роботи управлінь освіти адміністрацій районів, заступників директорів шкіл, педагогів, представників громадських організацій, членів Міської батьківської ради, обговорено план дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Плану роботи Департаменту освіти та Плану спільних заходів з представниками громадськості щодо національно-патріотичного та громадянського виховання учнів у 2018 році.
   Представники методичних центрів Шевченківського,  Індустріального, Новобаварського, Київського, Слобідського, Немишлянського районів презентували власні наробки щодо застосування інноваційних форм  діяльності та поширення ефективного педагогічного досвіду відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності виховної роботи.
   Спільні пропозиції лідерів учнівського самоврядування та Міської батьківської ради щодо активізації діяльності освітніх омбудсменів у закладах загальної середньої освіти м. Харкова та реалізації Всеукраїнського проекту «Я маю право»  представила заступник голови міської батьківської ради Фірсова Н.В.
   Члени Координаційної ради обговорили план спільних дій з представниками військових частин Національної гвардії України та Громадської організації «Спілка ветеранів АТО» щодо проведення конкурсу «Мрії про Україну», огляду-конкурсу прапороносців, акцій, спрямованих на моральну підтримку воїнів АТО та дітей прифронтових територій Луганської та Донецької областей.

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark