Карта сайту

Звітно-виборча конференція ХМОУС. Створюємо майбутнє відповідально.

Теги: ХМОУС
   На базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27 проведено звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування. 
   Під час конференції було представлено роботу міської організації за звітний період, презентовано проект Стратегії розвитку ХМОУС на 2018-2022 роки. Перед учнями виступили депутат Харківської міської ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань Чичина Ольга Андріївна,  представники громадських організацій, вищих навчальних закладів. 
    Для учасників та гостей під час конференції працювали: інтерактивний майданчик «Діти знають, як зробити світ кращим», виставка проектів «Марафону унікальних справ ХМОУС», експозиції кращих шкільних та районних громадських організацій 2017 року. 
  Дипломами Департаменту освіти за високі показники розвитку учнівського самоврядування та активну громадську діяльність були нагороджені представники 27 навчальних закладів та дитячо-юнацькі організації «Росток» Новобоварського, «Сузір’я» Індустріального та «Лідер-ХХІ» Шевченківського районів. За реалізацію у міському масштабі учнівських громадських ініціатив в межах «Марафону унікальних справ» були відзначені 14 шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій.
   На конференції було обрано голову ХМОУС. Нею стала учениця Харківської гімназії № 14 Немишлянського району Гукова Анна.

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark