Карта сайту

Урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2017»

Теги: Конкурси, заходи

 22 лютого 2017 року в малому залі Харківської міської ради відбулось урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2017», що проводився під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса.

   Цього року вчителі міста змагалися в чотирьох номінаціях, визначених Міністерством освіти і науки України: біологія, інформатика, музичне мистецтво, початкова освіта.
   До педагогів зі словами привітання та подяки звернувся Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес: «Важливо, що у вас є бажання зростати, ви тримаєте високу планку. І передаєте це бажання учням, щоб вони теж досягали успіху і йшли вперед. Від імені міста, усіх батьків я дякую вам за те, що працюєте з нашими дітьми, допомагаєте їм у житті. Вітаю вас з весною, бажаю здоров'я, любові, спокійного і радісного настрою і, звичайно, миру всім нам».
   Переможцями в номінаціях стали: 
   • Одинець Тетяна Олександрівна, учитель Харківського технічного ліцею № 173 (Слобідський район) ‒ у номінації «Біологія»; 
  • Буковцева Ольга Миколаївна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 160 (Немишлянський район) ‒ у номінації «Інформатика»: 
   • Хопта Світлана Олексіївна, учитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 (Індустріальний район) ‒ у номінації «Музичне мистецтво»; 
   • Бацула Наталія Володимирівна, учитель Харківської гімназії № 152 (Холодногірський район); Плотнікова Олена Миколаївна, учитель Харківського навчально-виховного комплексу № 179 (Шевченківський район) ‒ у номінації «Початкова освіта». 
   Переможці конкурсу нагороджені Подяками Харківського міського голови Г.А. Кернеса та сертифікатами на отримання щомісячної грошової доплати. За словами Геннадія Кернеса, цього року вона збільшена з однієї до трьох тисяч гривень.
   Лауреати конкурсу відзначені Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради.
  У заході взяли участь депутати Харківської міської ради,  ректори вищих навчальних закладів, голови адміністрацій районів, начальники управлінь освіти, директори шкіл, рідні та близькі конкурсантів.
  У квітні 2017 року три учасники міського конкурсу, виборовши перемогу на обласному етапі конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2017», отримали право представляти місто Харків на Всеукраїнському етапі.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark