Карта сайту

Семінар-практикум для методистів з початкового навчання районних методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів міста

Теги: Методична робота

 23 лютого 2017 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбувся семінар-практикум для методистів з початкового навчання районних методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів міста на тему: «Формування ціннісного ставлення до читання як джерела знань і засобу естетичного задоволення в учнів початкової школи».

   На семінарі обговорили проблемні питання, що виникають у процесі формування читацької компетентності учнів початкової школи; розширили знання про використання сучасних методів та освітніх технологій на уроках літературного читання; відпрацювали практичні навички з формування читацьких умінь учнів початкових класів на різних етапах уроку літературного читання.
   Своїми знаннями і досвідом з присутніми поділилися провідні спеціалісти вузів педагогічного спрямування Харкова: викладач кафедри педагогіки і психології гуманітарно-педагогічної академії Толмачова І.М. та педагоги кафедри теорії і методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди: Джежелей О.В., Ємець А. А., Коваленко О. М.
   Майстер-клас з учасниками семінару провела вчитель гімназії № 172 Київського району Чамата Н. М.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark