Карта сайту

Сприяємо інтеграції школярів у європейський життєвий простір

Теги: Заходи

 У фокусі спільного обговорення педагогів, методистів управлінь освіти адміністрацій районів та представників громадськості стала тема підтримки міжнародної діяльності школярів в освітньому просторі міста. В ході семінару, на базі Харківської гімназії № 65  висвітлювалися питання активізації діяльності шкільних євроклубів, осучаснення форм та методів їх роботи. 

   Досвідом участі в реалізації міжнародних програм та проектів поділилися куратори успішних шкільних євроклубів: ХГ № 65, ХЗОШ № 91, ХСШ № 156, ХСШ № 73, ХСШ № 75, ХСШ № 108, ХСШ № 16.
   У ході практичного майстер-класу «Від дії – до взаємодії» учасники створювали моделі громадських дитячих організацій міжнародного, правового, волонтерського, екологічного, художнього спрямування.
  Кураторами шкільних евроклубів було скоординовано запропонований учнями план роботи Харківської Асоціації шкільних євроклубів, який передбачає проведення форумів, майстер-класів, заходів з обміну досвідом, конкурсу на кращий євромікс про діяльність шкільного євроклубу на сайті навчального закладу. 
   У 2018 році в межах співпраці студентського та учнівського самоврядування учням буде запропоновано взяти участь у роботі клубів спілкування іноземними мовами («Speaking Club»), які будуть працювати для школярів на базі інформаційного центру Європейського Союзу Харківського національного університету імені Семена Кузнеця; центру «Вікно в Америку» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна; центру міжнародної діяльності та освіти Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark