Карта сайту

Апаратні наради Департаменту освіти на червень 2017 року

Теги: Плани нарад

 АПАРАТНІ НАРАДИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ

 

 

Дата

проведення

Питання, що розглядаються Доповідач 

12.06.2017
 
1. Про роботу управлінь освіти районів міста щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів у 2017 році.    Білогрищенко Н.П.
2. Про результативність участі учнів ЗНЗ міста Харків у ІІІ-ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та у ІІ-ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 навчальному році.    Гостиннікова О.М.
3. Про підсумки аналізу виконання заходів із реалізації освітнього проекту «Виховний простір Харківщини» в навчальних закладах міста Харкова.    Полякова І.В.
19.06.2017 1. Про підсумки аналізу стану міжнародного співробітництва в навчальних закладах міста Харкова.    Онасько Х.О.
2. Про підсумки профілактичної роботи управлінь освіти та навчальних  закладів міста щодо запобігання дитячому травматизму та збереження здоров’я дітей упродовж 2016/2017 навчального року.    Тарасенко І.М.
3. Про підсумки проведення «Днів цивільного захисту» та «Тижнів безпеки дитини» у навчальних закладах м. Харкова у 2017 році.    Закіпний М.М.
4. Про стан організації та проведення профілактичних медичних оглядів учнів ЗНЗ усіх типів та форм власності.    Тарасенко І.М. 
26.06.2017 1. Про стан організації відпочинково-оздоровчої кампанії влітку 2017 року в системі освіти міста.    Воробйова Н.М.
2. Про підсумки інспектування навчальних закладів міста, віднесених до незначного ступеня ризику, упродовж І півріччя 2017 року.

Шепель В.М.

Білогрищенко Н.П.

3. Про підсумки вивчення стану управлінської діяльності щодо організації закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності м. Харкова.    Шепель В.М.
4. Про роботу навчальних закладів м. Харкова в інформаційно-телекомунікаційній системі державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» «Державна інформаційна система освіти» щодо закінчення 2016/2017 навчального року.    Дегтярьова О.А.

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark