Карта сайту

ІІІ міський дебатний турнір шкільної ліги визначає своїх переможців

Теги: ХМОУС

  2 квітня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся І тур Третього міського дебатного турніру шкільної ліги. Турнір традиційно проводиться в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування за підтримки Харківського відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України».

   Цього року після проведення тренінгів та відбіркових ігор, у яких мали змогу взяти участь представники навчальних закладів усіх районах міста, у І турі міського турніру зустрілися 40 найкращих команд-представників шкільних дебатних клубів. У другому турі, який відбудеться 9 квітня на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця,  будуть змагатися 16 команд, кращі з яких представлятимуть наше місто на Чемпіонаті України з парламентських дебатів серед школярів в Одесі.
  У ході зустрічі лідери ХМОУС-учасники  проекту «Шкільні дебати» оберуть президента Дебатного клубу Харківської міської організації учнівського самоврядування, обміняються власним баченням перспектив розвитку шкільних дебатних клубів у нашому місті, обговорять шляхи співпраці з молодіжними лідерами у напрямі участі в європейському дебатному русі.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark