Карта сайту

Шевченківські дні у загальноосвітніх навчальних закладах міста

Теги: Заходи

 Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка – поета, прозаїка, художника.

  В навчальних закладах міста традиційно відзначають Шевченківські дні. З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця, в загальноосвітніх навчальних закладах проходять культурно-просвітницькі заходи: тематичні уроки, виховні години, літературні свята, конкурси на краще виконання віршів поета, інформаційні хвилинки з переглядом фільмів про Кобзаря, в шкільних бібліотеках оформлені тематичні виставки.
 Школярі міста є постійними учасниками мовно-літературних конкурсів. У цьому році тринадцять учнів загальноосвітній навчальних закладів стали переможцями обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та одинадцять перемогли в обласному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вони відзначені Дипломами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації під час урочистостей з нагоди відзначення Шевченківського дня, які відбулися 9 березня 2017 року в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark