Карта сайту

V Форум шкільних Євроклубів визначає європейські новації у розвитку ХМОУС

Теги: ХМОУС

 «Реалізація європейських молодіжних проектів у співтоваристві зі школярами інших країн стане новим трендом у роботі шкільних дитячо-юнацьких організацій» – такою тезою учасники форуму шкільних Євроклубів, лідери учнівського самоврядування, висловили бажання збагатити власний досвід демократії та партнерства. 

   До уваги учасників заходу, який пройшов 30 листопада 2016 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 99, було презентовано роботу кращих Євроклубів міста (ХСШ №№ 73, 75, 108, 119, 156; ХГ №№ 6, 65, 116, ХЗОШ №91). Куратори та активісти шкільного євроклубівського руху поділилися досвідом власної участі в міжнародних проектах та програмах, організації відеомостів та семінарів за участю волонтерів інших країн, проведення інтерактивних заходів європейської тематики. 
   Лідери Асоціації шкільних Євроклубів ХМОУС обговорили, як формами роботи Євроклубу можна сприяти вирішенню проблем об’єднання школярів навколо європейських цінностей, розширення мережі шкільних Євроклубів навчальних закладів, залучення до цієї роботи якомога більшої кількості зацікавлених учнів.
   З творчими привітаннями на форумі виступили колективи ХГ № 116, ЦДЮТ №1 Шевченківського району та члени шкільних Євроклубів Індустріального району – переможці конкурсів, що проводились у навчальних закладах з нагоди відзначення Року англійської мови в Україні.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark