Карта сайту

Звітуємо про роботу. Обираємо голову ХМОУС.

Теги: ХМОУС

 15 листопада 2015 року  на базі Харківської гімназії № 43 відбулася звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування. 

  Члени Координаційної ради прозвітували учнівській громаді про результати  діяльності структурних підрозділів  ХМОУС у 2015/2016  навчальному році, накреслили перспективи  розвитку організації на наступний рік. 
   Під час конференції  Дипломами Департаменту освіти були нагороджені кращі дитячо-юнацькі громадські організації навчальних закладів міста,  переможці конкурсу проектів  «Марафон унікальних справ» та Конкурсу сторінок учнівського самоврядування на сайтах навчальних закладів, що проводилися у 2016 році за ініціативою учнів.  
   У ході конференції відбулося обрання голови ХМОУС. Ним став автор чисельних ініціатив, голова Центру планування та розвитку ХМОУС, учень 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Макєєв Олексій.
   До початку конференції працювали презентаційні майданчики на яких були представлені творчі роботи, соціальні проекти та каліграми за темою «Лідерство в сучасному світі».
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark