Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 9 гостей.

Карта сайту

Національно-патріотичне виховання підростаючого покоління засобами позашкільної освіти

Теги: Заходи

 У травні місяці на базі Палацу дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» Департаментом освіти було проведено семінар для керівників позашкільних навчальних закладів м. Харкова на тему «Організація роботи керівника позашкільного навчального закладу з питань підвищення компетентності педагогічних працівників». 

   Одним з основних завдань семінару стало висвітлення позитивного досвіду організації роботи з питань посилення патріотичного виховання молоді у позашкільному навчальному закладі. Під час семінару було окреслено роль педагога в посиленні патріотичного виховання молоді у позашкільному навчальному закладі, проаналізовано шляхи взаємодії загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів щодо реалізації заходів Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. 
   У практичному блоці учасники семінару ознайомилися з творчими наробками педагогічних працівників та вихованців ПДЮТ «ІСТОК», взяли участь у тренінгу «Формування професійної компетенції педагога ПНЗ» та флешмобі «Веселкою сплелися кольори», присвяченого Дню вишиванки. Діти у вишиванках створили яскраві «живі» візерунки, серце й слово «УКРАЇНА». 
 

 

Прикріплений файлРозмір
Seminar PNZ.ppt4.42 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark