Карта сайту

Виховуємо патріотів України

Теги: Заходи
     13 жовтня на базі Харківської загальноосвітньої школи № 122  відбувся міський семінар для методистів районних управлінь освіти, заступників директорів з виховної роботи, кураторів учнівського самоврядування за темою «Виховання громадянської позиції школярів формами та методами козацької педагогіки».
  Захід пройшов за участю військовослужбовців, учасників АТО, представників козацьких громадських організацій, членів міської батьківської ради, викладачів та студентів вищих навчальних закладів міста.
  Перед учасниками виступили представники науково-освітнього центру Українського козацтва Харківського національного педагогічного університету імені  Г.С.Сковороди. 
  На семінарі були обговорені питання  національно-патріотичного виховання школярів у сучасних умовах, впровадження ефективних форм та методів козацької педагогіки в практику виховної роботи школи та використання  потенціалу громадських козацьких організацій у вихованні патріотів України. 
  Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи Дитячої козачої організації Харківської загальноосвітньої школи № 122, педагогічного колективу загальноосвітньої школи № 78 та дитячо-юнацької організації «Іскра» ХЗОШ № 10 щодо виховання національної свідомості учнів на звичаях та традиціях українського козацтва.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark