Карта сайту

День захисника України в навчальних закладах: рекомендації МОН України

Теги: Заходи

Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист №1/9-455 від 25.09.2015 «Щодо заходів з відзначення  Дня захисника України».

Відповідно до Указу Президента України “Про відзначення у 2015 році Дня захисника України” від 23.08.2015 року № 497 для піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій День захисника України відзначатиметься на державному рівні. 

Міністерство освіти і науки рекомендує провести відповідні заходи в навчальних закладах, активно висвітлюючи їх на web-сторінках навчальних установ та органів управління освітою. 

Українським інститутом національної пам’яті розроблені методичні рекомендації щодо форм, методів і прийомів проведення заходів, історична довідка, орієнтовна тематика, перелік художніх і документальних фільмів про героїзм українських воїнів, добірка тематичних українських пісень.

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark