Карта сайту

Виховуємо патріотів України. Презентуємо кращий досвід.

Теги: Заходи

22 січня, у День Соборності України, на базі Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 168 відбувся міський семінар-практикум за темою: «Формування національної свідомості особистості юного громадянина-патріота України через активізацію виховної роботи в навчальному закладі».

На семінарі обговорювались питання підвишення рівня роботи з національно-патріотичного виховання в освітньому просторі м. Харкова, залучення до цієї роботи широкого кола представників громадськості, оновлення форм та методів патріотичного виховання в навчальних та позашкільних закладах відповідно до вимог Концепції з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. 

Під час семінару учасники ознайомилися з досвідом педагогів Орджонікідзевького, Дзержинського та Київського районів зі створення в навчальних закладах ефективної виховної системи, що сприяє вирішенню завдань формування юного громадянина-патріота України, відвідали етнографічний музей школи, виставки методичних розробок учителів та творчих робіт учнів, завітали до майстерень, де створили власноруч патріотичні сувеніри.

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark