Карта сайту

Єднаймося навколо добрих справ!

Теги: ХМОУС

За ініціативою лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування на базі Центру дитячої та юнацької творчості № 6 відбувся ІV міський зліт волонтерів дитячо-юнацьких організацій навчальних закладів м. Харкова.

На зльоті були розглянуті тенденції розвитку волонтерського руху в Україні; висвітлено роботу шкільних волонтерських об’єднань та нові напрями волонтерської роботи дітей та молоді; спільно з представниками влади та громадських організацій обговорені питання подальшої співпраці в напрямку реалізації соціальних проектів.

У ході заходу були проведені майстер-класи кращих шкільних волонтерських об’єднань Київського, Московського, Фрунзенського районів та круглий стіл для кураторів учнівського самоврядування.

Лідери міського Клубу юних миротворців (представники дитячо-юнацької організації «Росток» Жовтневого району) звернулися до учасників з ініціативою підтримати акцію «Стрічка миру». Таким чином учні навчальних закладів м. Харкова продемонструють свою громадянську позицію і єдність у прагненні миру для всіх народів світу.

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark