Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Комунальний заклад «Харківський ліцей №174 Харківської міської ради»

Теги: Міська мережа

 

61110

м. Харків, вул. Артема Веделя, 7  

Телефон: (057) 725-15-94

Email: MM_INT14@KHARKIVOSVITA.NET.UA

Офіційний сайт - www.lyceum174.edu.kh.ua/

     

 

 

  Комунальний заклад «Харківський ліцей №174 Харківської міської ради» є правонаступником Комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №14 Харківської міської ради» та перейменований відповідно до рішення 12 сесії Харківської міської ради 8 скликання  від 10.08.2022 року №272/22 «Про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування закладів загальної середньої освіти».

  Заклад освіти має своє майбутнє з урахуванням минулого. Працюючи сьогодні, мусимо бачити майбутні перспективи. І перш за все – освітній процес, спрямований на гармонійний розвиток особистості, адаптованої до активної життєдіяльності. Кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями.

  Навчають дітей досвідчені педагоги, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «учитель-методист», «старший учитель».

   Педагогічне кредо: Виховуй любов’ю. Не обділи довірою. Не збільшуй тривожність і страх. Зігрій надією на краще. Підготуй до дорослого життя.

   Ми прагнемо: щоб ліцей став острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку.

  Ми погоджуємося: нове – добре забуте старе. Будуючи нове, ми вчимося на власному минулому і на чужому сучасному.

   Місія ліцею полягає в тому, щоб створити особливий освітній простір. Запропонувати умови, що сприятимуть розвитку учнів з урахуванням їх можливостей, пізнавальних інтересів, уподобань та здібностей. Допомогти здобути освіту, яка забезпечить  ліцеїстам самореалізацію сьогодні й у майбутньому.

  Наше завдання: створити заклад освіти, у якому комфортно навчатися, який даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті. У такому закладі вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark