Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 1 гость.

Карта сайту

Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний науковий ліцей № 27 Харківської міської ради"

Теги: Міська мережа

                                   

61004

м. Харків, вул.Мар'їнська, 12\14

Телефон:  733-03-64

E-mail: pml27kharkiv@ukr.net

Офіційний сайт - www.pml27.klasna.com

  

 

Перша у Харкові спеціалізована фізико-математична школа була відкрита у 1963 році. У 1990 році школа отримала статус фізико-математичного ліцею.

Серед випускників навчального закладу – академіки В.П. Семиноженко, С.В. Симов`ян, доктори фізико-математичних наук  Д. Гурарій (США), А. Столін (Швеція), В.М. Куклін (Харків), В.Г. Дрінфельд (США, лауреат Філдсівської премії), сотні кандидатів наук.

Одним із головних досягнень ліцею та умовою його успішного розвитку є педагогічний колектив. У всі часи в ліцеї викладали професіонали найвищого класу, справжні патріоти своєї школи, люди, які люблять свою роботу та своїх учнів.

Сьогодні педагогічний колектив ліцею – це однодумці, які самовіддано служать високій меті виховання підростаючого покоління. У ліцеї працює 54 педагоги. З них: 1 Народний вчитель України, 6 Заслужених вчителів України, 1 Заслужений працівник освіти України, 1 Кавалер ордена «За Заслуги» І ступеня, 2 Кавалери ордена «За Заслуги» ІІ ступеня, 3 Кавалери ордена «За Заслуги» ІІІ ступеня, 1 Кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня, 4 кандидати наук, 21 вчитель-методист, 7 старших учителів, 11  Відмінників освіти України, Почесний громадянин міста Харкова – Гельфгат Ілля Маркович (учитель фізики).

Ліцей сьогодні – це:

- елітна освіта в галузі точних та природничих наук, поглиблене вивчення фізики, математики, високий рівень викладання гуманітарного циклу дисциплін;

- побудова всього процесу навчання на основі сучасного принципу особистісного розвитку кожного учня та розробленої в ліцеї Програми розвитку обдарованих учнів;

- навчання профільним предметам на базі авторських програм ведучих учителів ліцею;

- багаті традиції та насичений ліцейський календар; ціла низка традиційних ліцейських заходів та церемоній;

- наші випускники навчаються у вищих навчальних закладах Харкова, України, країн близького та дальнього зарубіжжя;

- конкурсний відбір учнів, які вступають до ліцею, відбувається за результатами олімпіади, що проводиться на День відкритих дверей, та вступних іспитів на початку червня;

- активна та результативна участь в олімпіадному та турнірному русі всіх рівнів, у тому числі міжнародного: за останні три роки учні ліцею завоювали 102 дипломи на Всеукраїнських учнівських олімпіадах. З 1992 року у ліцеї підготовлено 52 переможці Міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики, біології (14 переможців тільки за останні 3 роки). Кожного року випускники ліцею отримують максимальні бали на ЗНО з різних предметів. Учні та випускники нашого навчального закладу щорічно отримують стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» та стипендії Президента України.

- щорічна результативна участь ліцеїстів у різноманітних змаганнях, конкурсах, фестивалях, Всеукраїнських турнірах юних математиків і фізиків, Міжнародних конкурсах «Кенгуру», Всеукраїнських конкурсах «Левеня», «Соняшник», «Колосок», фінальному етапі Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади, Комплексній олімпіади з математики, фізики, інформатики «Турнір чемпіонів», Київському міжнародному фізико-математичному фестивалі, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членівМалої академії наук України, інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг» тощо.

І, безумовно, ліцей – це особлива атмосфера творчості, дружньої підтримки та взаємодопомоги, інтересу та прагнення до знань, у якій тільки і можливе виховання сучасної, гармонійно розвинутої особистості, яка свідомо творить майбутнє своєї незалежної держави!

Директор Єременко Юлія Вікторівна – спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, має почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark