Карта сайту

Матеріали з проведення VІІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

Теги: Турнір юних винахідників

 16 листопада 2013 року на базі Харківської гімназії № 43 відбувся VІІ міський турнір  юних  винахідників і раціоналізаторів.

У турнірі взяли участь 60 учнів – 12 команд з усіх районів міста. 

До складу журі турніру входили: декан механіко-математичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна професор Г.М. Жолткевич, науковці і викладачі механіко-математичного та фізико-технічного факультетів.

Змагання проходили у два тури у чотирьох групах. Спільним рішенням оргкомітету та журі були визначені переможці в особистому та командному заліках. 

Переможцем турніру стала збірна команда Дзержинського району, до складу якої входили учні НВК № 45 «Академічна гімназія», загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 150 та гімназії № 116.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду учнів Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова.

ІІІ місце на турнірі посіли збірні команди учнів навчальних закладів Орджонікідзевського, Жовтневого, Київського районів та команда учнів Харківської гімназії № 47.

Абсолютним переможцем турніру в особистому заліку став учень 10 класу Харківської гімназії № 47 Моря Ярослав. 

Переможці турніру нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та цінними подарунками. 

Кращі юні винахідники Харкова представлятимуть наше місто на ХVІ Всеукраїнському турнірі, що відбудеться у м. Чернігові з 06 по 11 грудня 2013 року.

 

 

 

 Презентація за матеріалами турніру

Перейти вгору Share/Save/Bookmark