Карта сайту

Від спільного обговорення до ефективної взаємодії

Теги: ХМОУС

 10 вересня 2013 року  на базі Науково-методичного педагогічного центру проходило обговорення шляхів ефективного виконання у 2013/2014 навчальному році завдань проектів «Ми – харків’яни» та «Учнівське самоврядування» Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2015 роки.

У роботі круглого столу взяли участь спеціалісти та методисти районних управлінь освіти, представники громадських організацій, викладачі вищих навчальних закладів, діячі мистецтв.

У ході роботи круглого столу були висвітлені питання відповідального партнерства щодо взаємодії представників освіти та громадськості в межах єдиного виховного простору міста, реалізації спільних соціальних проектів,  педагогічного супроводу роботи дитячо-юнацьких громадських організацій та органів учнівського самоврядування.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що створення творчого та безпечного простору для дітей у нашому місті – одна з найактуальніших тем сьогодення, від вирішення якої залежить у майбутньому стабільність і процвітання нашої країни.

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark