Найбільш читане


Карта сайту

Учасники міжнародних учнівських олімпіад повертаються до Харкова з перемогами

Теги: Учнівські

Після завершення Міжнародних учнівських олімпіад з математики та біології юні харків’яни Матвєєвський Дмитро та Кедлян Вероніка повертаються додому з бронзовими медалями.
   Випускник Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Матвєєвський Дмитро на Міжнародній олімпіаді з математики, що проходила з 9 по 15 липня в Аргентині, виборов бронзову медаль. Дмитро є також переможцем Міжнародної олімпіади з геометрії імені І.Ф. Шаригіна. На Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики він отримав Диплом ІІ ступеня, а на Всеукраїнському турнірі юних математиків Диплом І ступеня. Крім математики юнак захоплюється фізикою та інформатикою. Дмитро є переможцем міського конкурсу «Учень року-2011» у номінації «Інтелектуал року».
   З Сінгапуру з бронзовою медаллю повертається учасниця Міжнародної олімпіади з біології – випускниця Харківської гімназії № 47 Кедлян Вероніка. Її перемога є результатом наполегливої праці: три роки поспіль, починаючи з 2010 року, дівчина була переможцем Всеукраїнської олімпіади з біології. Крім успіхів у олімпіадах Вероніка має також інші досягнення. Вона є переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (І місце, секція: лісознавство), Всеукраїнського турніру юних біологів (ІІ місце) і Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з біології (ІІІ місце).
    Вітаємо Дмитра та Вероніку з перемогою та бажаємо їм натхнення, успіхів і нових перемог.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark