Карта сайту

Регіональний семінар-тренінг «Слобожанщина у форматі ХХІ століття»

Теги: Проекти ХМОУС

21 жовтня 2011 року з метою розширення світогляду учнів про історичні пам’ятки міст Слобожанщини було проведено регіональний семінар-тренінг «Слобожанщина у форматі ХХІ століття» (м. Суми).

У тренінгу взяли участь члени Асоціації шкільних Євроклубів м. Харкова – представники Харківської гімназії №65 Жовтневого району та Харківської загальноосвітньої школи №91 Комінтернівського району. Учні Харкова вже мають власний досвід не тільки участі, а і проведення подібних заходів ( ними було організовано для старшокласників м. Харкова та м. Суми регіональний тренінг «Європейський досвід волонтерства відкриває нові можливості», який проходив у нашому місті влітку 2011 року).

Підчас проведення семінару-тренінгу «Слобожанщина у форматі ХХІ століття» між Асоціацією шкільних Євроклубів м. Харкова та Асоціацією євроклубів Сумщини було підписано Меморандум про співпрацю у межах реалізації регіональних та міжнародних проектів, сприяння самоврядуванню учнівської молоді, розвитку та підтримці євроклубного руху в Україні. 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark