Карта сайту

Створення руху юних миротворців

Теги: Проекти ХМОУС

   У 2010-2011 навчальному році в навчальних закладах міста за ініціативою представників Харківського міського комітету ветеранів локальних війн відбулися чисельні презентації, круглі столи, дискусії з питань впровадження в діяльність учнівських громадських організацій проекту «Створення руху юних миротворців».
   24.05.2011 року урочистості на підтримку проекту відбулися в ХЗОШ №117 Дзержинського району. До руху юних миротворців, який у м. Харкові підтримали 60 навчальних закладів, учні школи приєдналися маючи в активі вагомі досягнення: перемогу у фінальних міських змаганнях військово-спортивної гри «Патріот», проектом концепції розміщення на базі школи Музею 8 Гвардійської армії, чисельними волонтерськими акціями тощо.
   Під час заходу учні не тільки продемонстрували готовність приєднатися до ідеї миротворців - виховання молоді в дусі культури миру, а й внесли пропозиції щодо адаптації проекту для учнів середньої та початкової школи (автори ідеї учні 2-А класу - кл. керівник Тишкова О.В.). .
   27.05.2011 року на базі єдиного центру підготовки миротворчих підрозділів (смт. Башкіровка Чугуївського району) відбудуться святкування присвячені Міжнародному дню Миротворців ООН. Для участі у заходах від м. Харкова направлені представники Харківської спеціалізованої школи №156 Московського району та збірний загін юних миротворців Жовтневого району, які приймуть участь у міжнародному зльоті юних миротворців 15 червня 2011 року (м. Кам'янець-Подільський).

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark