Карта сайту

Звітна конференція ХМОУС

Теги: ХМОУС

24 травня на базі ХГ №82 Комінтернівського району відбулася звітна конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування.
    Вперше на конференцію були запрошені представники всіх громадських організацій, які працювали з ХМОУС протягом 2010-2011 навчального року.
    Члени Координаційної ради міської організації звітували учасникам конференції про роботу структурних підрозділів та базових центрів, роботу організації на міському та міжнародному рівнях, підводили підсумки реалізації проектів та учнівських ініціатив.
    Голова ХМОУС Самойлова Д. та заступник голови Гладких Б. акцентували увагу присутніх на пропозиціях Ради лідерів міста щодо перспектив розвитку учнівського самоврядування та дитячо-юнацьких громадських організацій (ДЮГО).
    Дитячо-юнацькі організації Жовтневого, Дзержинського, Комінтернівського районів та ХМОУС за вагомий внесок у справу патріотичного виховання школярів були нагороджені грамотами Харківського обласного комітету міжнародної української спілки учасників війни (голова Комітету – Почесний громадянин м.Харкова та області, Герой Радянського Союзу генерал-майор С.М.Остащенко).
    На конференції також відбулося нагородження переможців ІІ кінофестивалю дитячих авторських фільмів. Членами журі – викладачами кафедри кіно- та телемистецтв Харківської академії культури (голова журі – Бойцов Є.) було відзначено 26 авторських кіно - робіт учнів. Гран-прі фестивалю отримав Пиріг В. - учень ХЗОШ №48 Червонозаводського району.
    Нагороди від голів та представників громадських організацій отримали переможці учнівських конкурсів та соціальних проектів.
    До початку конференції її учасники прийняли участь в анкетуванні, відвідали вернісаж «Марафону унікальних справ ХМОУС», виставку творчих робіт учнів; презентаційні майданчики районних дитячо-юнацьких організацій.

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark