Карта сайту

Семінар «Система роботи з національно-патріотичного виховання молоді на рівні району»

Теги: Методична робота

19 травня 2011 року на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області відбувся міський семінар для завідувачів методичними центрами управлінь освіти та методистів із виховної роботи адміністрацій районів Харківської міської ради на тему: «Система роботи з національно-патріотичного виховання молоді на рівні району».
   Метою семінару було підвищення рівня теоретичних та практичних навичок завідувачів методичними центрами та методистів із виховної роботи щодо створення системи роботи з національно-патріотичного виховання молоді, визначення проблем та шляхів їх подолання.
   У ході проведення семінару було представлено систему роботи управління освіти адміністрації Київського району з національно-патріотичного виховання молоді.
   Під час проведення практичного блоку директором ХСШ №62 Гряником О.Г. та заступником директора з навчально-виховної роботи Гусаковим В.В. було презентовано досвід роботи навчального закладу з військово-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах мегаполісу.
   Учасники семінару стали свідками загальношкільного свята «Вишиванка – поема життя», відвідали виставки класних колективів та майстрів вишивки «Гаптований світ», були присутніми на урочистому відкритті шкільної світлиці, відвідали дослідницьку ділянку Данилівського лісгоспу.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark