Карта сайту

Міський науково-практичний семінар«Підготовка учителя до роботи з обдарованими учнями»

Теги: Методична робота

17.05.2011 на базі Харківської спеціалізованої школи №87 відбувся міський науково-практичний семінар для методистів районних методичних кабінетів, які координують роботу з обдарованими учнями за темою «Підготовка учителя до роботи з обдарованими учнями». Під час семінару були розглянуті питання:
- формування методичної та психолого-педагогічної готовності вчителя до роботи з обдарованими учнями (Реформат М.І., методист Науково-методичного  педагогічного центру Департаменту освіти);
- психологічні аспекти професійної компетентності учителя в роботі з обдарованими учнями (Хацько К.В., керівник методичного об’єднання практичних психологів Ленінського району).
Відбулася презентація системи роботи з обдарованими учнями в Ленінському районі (Клюхіна А.С., методист методичного центру управління освіти адміністрації Ленінського району Харківської міської ради) та досвіду роботи Харківської спеціалізованої школи №87 щодо науково-методичної та психолого-педагогічної підготовки вчителя до роботи з обдарованими учнями (Большакова Н.О., заступник директора з навчально-виховної роботи ХСШ № 87).
Учасники семінару - методисти РМК, які координують роботу з обдарованими учнями та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти нового типу - взяли участь у діловій грі «Організація методичної роботи з педагогічними працівниками щодо роботи з обдарованими учнями». Були розроблені орієнтовні модель, програма та план методичної діяльності з підвищення професійної компетентності  вчителів, які працюють з обдарованою молоддю.

Прикріплений файлРозмір
obdar.pps18.35 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark