Карта сайту

Семінар для практичних психологів закладів освіти

Теги: Методична робота

31 березня 2011 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбувся семінар для практичних психологів закладів освіти Комінтернівського району за темою: «Особливості використання психодіагностичної методики щодо виявлення рівня соціальної обдарованості учнів».
    Проведення психодіагностики соціальної обдарованості школярів – один з напрямків роботи практичних психологів щодо психологічного супроводу розділу «Обдарована молодь» Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова на 2011-2015 роки. Дану методику розроблено НМПЦ і рекомендовано для використання Інститутом обдарованої дитини АПН України. З 2009 року психодіагностичні дослідження учнів за даною методикою проведено у 59 закладах освіти Московського та Київського районів, міської мережі міста Харкова.
    На семінарі психологи не тільки ознайомилися з теоретичними аспектами методики психодіагностики соціальної обдарованості, а й навчилися її практичному використанню. Виявлення соціально обдарованих учнів сприятиме подальшому розвитку їх здібностей.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark