Карта сайту

Міський семінар для методистів позашкільних навчальних закладів

Теги: Методична робота

17 березня 2011 на базі Центру дитячої та юнацької творчості № 4 Харківської міської ради проведено міський семінар «Діяльність методиста позашкільного навчального закладу щодо підвищення компетентостей педагогів». У роботі семінару брали участь методисти палаців та центрів дитячої та юнацької творчості, станцій юних техніків, дитячо-юнацького клубу моряків та школи мистецтв.
   Семінар проведено з метою акцентування уваги педагогічних працівників на сучасних напрямах методичної роботи у позашкільному навчальному закладі щодо впровадження компетентісного підходу в навчально-виховний процес.
   Учасники семінару ознайомились з досвідом організації методичної роботи та матеріалами методичного кабінету Центру дитячої та юнацької творчості №4 Харківської міської ради.
   Педагоги Центру дитячої та юнацької творчості № 4 висвітлили досвід організації і проведення творчого конкурсу професійної майстерності педагогів позашкільного навчального закладу «Джерела педагогічної майстерності».
   Методисти позашкільних навчальних закладів стали безпосередніми учасниками нетрадиційних засідань педагогічної ради, відчули себе в ролі молодих керівників гуртків на занятті «Школи молодого педагога», розглянули можливості співробітництва методиста і практичного психолога під час тренінгових занять практичного психолога.
   Під час «круглого столу» учасники семінару обговорили проблеми методиста позашкільного навчального закладу щодо організації роботи з підвищення рівня компетентостей керівників гуртків та шляхи їх вирішення.
   За результатами вихідного анкетування, роботу семінару оцінено на високому рівні, захід визнано корисним, змістовним, пізнавальним та доцільним.

 

Прикріплений файлРозмір
SPNZ.pptx9.92 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark