Карта сайту

Науково-практичний семінар для методистів з дошкільної освіти та початкового навчання

Теги: Методична робота

18 лютого на базі науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради відбувся науково-практичний семінар «Створення єдиного освітнього простору на етапі переходу від дошкільної до початкової освіти як умова адаптації дитини до шкільного життя». У ньому взяли участь методисти з дошкільної освіти та  початкового навчання районних методичних центрів.
На семінарі обговорювалися питання психологічної готовності дитини до школи, труднощі, що можуть  виникнути у батьків, учителів на етапі адаптації дитини до шкільного життя. У ході ділової гри, що була проведена в рамках семінару, методисти аналізували педагогічні ситуації з позиції батьків, учителів та вихователів, працювали з Базовою програмою розвитку дитини «Я у Світі».  Було зазначено, що створення психологічного комфорту під час перебування дитини в єдиному педагогічному просторі дасть змогу скоротити терміни адаптації дитини до школи, а це, в свою чергу, дозволить провести ранню діагностику та прогнозування шкільних труднощів,  надати своєчасну психолого-педагогічну допомогу,  що вирішить питання, пов’язані з підвищенням якості освіти.
 Адже, за словами   В.О. Сухомлинського, «Від того, як буде почувати себе дитина, піднімаючись на першу сходинку пізнання, що вона відчуватиме, залежить весь подальший шлях до знань!»

Перейти вгору Share/Save/Bookmark