Карта сайту

Підсумки проведення VІ Всеукраїнського турніру юних географів

Теги: Турнір юних географів

Фінальний етап VІ Всеукраїнського турніру юних географів проходив з 23 по 28 жовтня 2010 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної освіти ім. К.Д.Ушинського. У турнірі брали участь 22 команди з 15 областей України.
Харків був представлений трьома командами:
•    збірна команда м. Харкова «Географіки» у складі учнів ХЗОШ №5, ХГ №1, ХГ №82, ХЗОШ №53;
•    команда Харківської спеціалізованої школи № 80 «Бріз»;
•    команда Московського району м. Харкова.
24 -25 жовтня – відбулися чвертьфінальні бої, за результатами яких усі харківські команди потрапили до півфіналу. У півфінальному бої команда «Географіки» поступилася півтора балами команді з Дніпропетровської області. У фіналі змагалися команди Волинської, Дніпропетровської та Донецької областей. Перемогла команда «Донбасята» з м. Макіївка Донецької області.

   За загальними результатами змагань три харківські команди були нагороджені Дипломами ІІІ ступеню. Учениця 10 класу ХЗОШ №5 Довгань Владислава за результатами індивідуальної першості отримала Диплом в номінації «Кращий доповідач».
    Учасники турніру не тільки змагались, демонструючи свої географічні змагання, але й дивилися виставу «За двома зайцями» в театрі ім. Т.Г.Шевченка та побували на екскурсії «Чернігів стародавній» (фотозвіт).


Вітаємо юних географів Харкова! Зичимо їм щастя, натхнення та нових перемог!

Перейти вгору Share/Save/Bookmark