Карта сайту

Фінальний етап VI Всеукраїнського турніру юних економістів

Теги: Турнір юних економістів

VI Всеукраїнський турнір юних економістів проходив з 24 по 28 жовтня у місті Нововолинськ Волинської області. У затишне місто з’їхалися 17 команд із усіх куточків України не лише для того, щоб позмагатися, а й для того, щоб знайти нових друзів, набратися досвіду, нових знань та відпочити у колі своїх однолітків.
   Місто Харків представляли три команди: збірна команда міста Харкова “Альтернатива” (керівник  Данильченко Н.М.), команда Московського району “Бізнес-сила” (керівник  Махамат С.В.), команда Київського району “Economix” (керівник Коваленко О.В.). За результатами турніру команди «Альтернатива» та «Economix» посіли почесне ІІІ місце. Дипломом І ступеня нагороджена команда «Тріумф» з міста Миколаїв. ІІ місце вибороли представники команди «СтоИК» з міста Дніпропетровськ і «Конотопської гімназії» з міста Конотоп.
   Учасники турніру отримали й особисті відзнаки. Із представників харківських команд було відзначено Шепілову Марію («Бізнес-сила») «За аргументованість опонування», Коцюбу Олену («Альтернатива») «За емоційну композицію доповідей», Стрєлкіна Владислава, капітана команди «Бізнес-сила» - «Накращий гуморист, душа команди».
   Капітан команди «Альтернатива» Гнатенко Євген вдало виступив на турнірі, про що свідчать високі оцінки журі.
   Протягом перебування у місті Нововолинськ учасники турніру побували на екскурсії у краєзнавчому музеї та чоловічому монастирі.         Директор Нововолинського ліцею-інтернату для обдарованої молоді Гутчинський В.І. та педагогічний колектив забезпечили чудові умови проживання для всіх учасників турніру.


    Щиро вітаємо юних економістів Харкова! Бажаємо у майбутньому вдалих виступів і нових перемог!

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark