Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Відзначення Дня пам’яті та примирення у закладах освіти міста

Теги: Заходи

 8 травня в Україні, відзначається День пам’яті та примирення, Це - дата, коли ми разом із європейською спільнотою вшановуємо перемогу над нацизмом і пам’ять про загиблих і всіх жертв Другої світової. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни. Символом памʼяті про Другу світову війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті.

   З нагоди Дня пам’яті та примирення та з метою поглиблення знань учнів про минуле нашого народу, виховання шани і поваги до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і здобуває її на теренах України в наші дні, у закладах освіти міста проведено низку тематичних онлайн - заходів навчально-виховного, патріотичного та просвітницького характеру: години спілкування «Патріотизм-потреба України, кожного українця», «Хай буде вільна Україна на всі часи на всі віки», «Народу мир потрібен, як вода…», ранкові кола, уроки пам’яті «Про минуле серце пам'ять зберігає», «Мужність відвага крізь покоління», учнівські конференції для учнів старших класів «Пам`ятаємо, перемагаємо», «День пам’яті та примирення», «Ніколи знову» тощо. Відбулися майстер-класи з виготовлення червоного маку, який є символом вшанування пам'яті жертв війни, фотовиставки-онлайн, конкурси-виставки малюнків. Організовано перегляд фільмів, відеоматеріалів.
   З інформацією про проведення заходів можна ознайомитися на веб-сайтах, сторінках Facebook та Telegram адміністрацій районів, управлінь та закладів освіти.
 

 

    Фотозвіт.

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark