Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 8 гостей.

Карта сайту

Заходи

Що потрібно знати про короновірус?

Теги: Заходи

 

Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом на офіційному сайті.

 

Збірник «Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19»

Теги: Заходи

 Міністерство охорони здоров’я разом з ЮНІСЕФ випустили збірку «Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19», в якій є відповіді на ключові запитання про вакцинацію і про те, які вакцини використовує Україна, як вони діють, які можуть бути реакції на них, про те, коли і як можна щепитися людям з різними супутніми хворобами та тим, хто вже переніс COVID-19.

Щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та запровадження нових обмежувальних протиепідемічних заходів

Теги: Заходи

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 року № 104 з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 24 лютого по 30 квітня 2021 року на всій території України запроваджені нові обмежувальні протиепідемічні заходи (

Щодо окремих питань відвідування закладів загальної середньої освіти учнями, які перебували на самоізоляції Учні, їхні батьки та інші законні представники не зобов’язані подавати до закладу загальної середньої освіти документальні підтвердження щодо стан

Теги: Заходи

 Учні, їхні батьки та інші законні представники не зобов’язані подавати до закладу загальної середньої освіти документальні підтвердження щодо стану здоров’я учнів для продовження навчання після самоізоляції (лист МОН України від 24.09.2020 № 1/9-539).

МОН та МОЗ розробили збірник НПА для роботи закладів освіти під час карантину

Теги: Заходи

 Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

 

 

Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році

Теги: Заходи

 У рамках підготовки закладів загальної середньої освіти до нового навчального року Міністерство освіти і науки України підготувало Рекомендований алгоритм дій керівника ЗЗСО у разі виявлення у здобувача освіти та/або працівника ЗЗСО ознак гострого респіраторного захворювання (лист МОН від 28

Інтерактивний урок

Теги: Заходи

 Матеріали  інтерактивного уроку до 1 вересня щодо коронавірусної хвороби COVID-19 та правил безпечного навчання під час карантину.

Дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19 для учнів 6-10 класів

Теги: Заходи

 Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО «Смарт освіта» за підтримки Міністерства освіти і науки України розробили дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19. Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опубліковано на сайті НУШ.

МОН запустило сайт про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин

Теги: Заходи

 Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі. Зокрема, тут розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

Діджитал-фізкультура для школярів вдома під час карантину

Теги: Заходи

 Міністерство цифрової трансформації України презентувало новий освітній серіал "Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту" для платформи "Дія.Цифрова освіта".  Мета освітнього серіалу - мотивувати школярів, ізольованих від однолітків через карантин, до індивідуальних занять спортом і здорового способу життя.

“Дізнайся про свою силу”

Теги: Заходи

МОЗ України, Червоний Хрест України та телеканал ПЛЮСПЛЮС створили інформаційні ролики про безпеку дітей під час карантину.

 

 

Як захиститись від коронавірусної інфекції COVID -19

Теги: Заходи

Рекомендації МОЗ України

 

 

Інформація щодо коронавірусної інфекції

Теги: Заходи

 Отримати останню інформацію щодо коронавірусної інфекції можна на сайті МОЗ України. 

 

Як говорити зі своїми дітьми про новий коронавірус?

Теги: Заходи

8 порад від ЮНІСЕФ, як заспокоїти і захистити своїх дітей.

 

5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам – МОН та МОЗ дають роз’яснення

Теги: Заходи

 Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я дали роз’яснення батькам, що та таке коронавірус, як зменшити шанси інфікування для дітей.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark