Карта сайту

Інтернет-Бібліотека

Перелік навчальної літератури, рекомендованої для використання в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році

Теги: Інтернет-Бібліотека

 З метою упорядкування навчально-методичної літератури і програм для дошкільної освіти, забезпечення програмно-методичного супроводу освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах, Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист від 17.08.2017 № 1/11-8268 «Про Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання

Академія культури Google — унікальний інтерактивний освітній проект

Теги: Інтернет-Бібліотека

Компанія Google створила унікальний інтерактивний освітній проект — Академію культури Google (Google Cultural Institute), у якій зібрано культурні надбання цивілізації.

Создавайте логотипы быстро

Теги: Інтернет-Бібліотека

 Универсальный онлайн сервис LOGASTER

 

ТОП-25 фільмів, які допоможуть засвоїти шкільну програму з української літератури

Теги: Інтернет-Бібліотека

 Пропонуємо вам добірку кінострічок за творами українських письменників, що є у шкільній програмі.

1.Фільм “Зачарована Десна” (автобіографічна повість Олександра Довженка)

Допоможи дітям теплим словом

Теги: Інтернет-Бібліотека

 Всеукраїнська акція «Слова допомагають» і цей сайт ініційовані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Ми прагнемо полегшити життя дітей, які пережили травматичну ситуацію.

Портал превентивної освіти

Теги: Інтернет-Бібліотека

Перший мобільний додаток для вивчення української мови

Теги: Інтернет-Бібліотека

Команда популярного освітнього проекту «Мова — ДНК нації» презентувала нову розробку — мобільний додаток «Mova» для вдосконалення знань з української мови. Додатком наразі можна користуватися на платформах iOS та Android. Згодом він стане доступним і для Windows Phone.

Віртуальні екскурсії по музеях України та світу

Теги: Інтернет-Бібліотека

Проект «Музейний портал» націлений на популяризацію культури, науки та музейної справи. Портал надає інформацію та актуальні новини з музейного життя України та світу та доступ до бази даних з інформацією про музеї зі зручним інтерфейсом користувача. 

Літературна мапа України онлайн

Теги: Інтернет-Бібліотека

Нещодавно розпочала роботу платформа «Літературна мапа України»  — онлайн-каталог організацій та культурних установ, ініціативних груп та творчих спілок, що займаються літературними проектами в Україні.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark