Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Загальні

Розпочав роботу Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Теги: Загальні

 Представники великої харківської освітянської родини щодня власним прикладом доводять незламність нашої нації. Неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок. 

  Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за Україну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом. 
   У нашій спільноті будемо розміщувати історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

Теги: Загальні

 Єднання громадян нашої країни під час війни заслуговує на окрему увагу. Незалежно від нашого місцеперебування, Україна в серці кожного та всі ми прагнемо миру на нашій землі.

   Діти та освітяни Харкова, незалежно від віку та місцезнаходження, однакові у своїх помислах, мріях та бажаннях. З метою надання моральної підтримки всім тим, хто наближає нас до перемоги, Департамент освіти Харківської міської ради ініціює челендж «Діти_Харкова_прагнуть_миру» серед учнів/вихованців, їхніх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Харкова.

Серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні»

Теги: Загальні

 18 серпня 2022 відбулась міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні».

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої та позашкільної освіти у 2022/2023 навчальному році

Теги: Загальні

 Відділом STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розроблені методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої та позашкільної освіти у 2022/2023 навчальному році (лист ІМЗО від 15.08.2022 № 22.1/10-1080).

Оновлено зміст навчальних програм ЗСО

Теги: Загальні

 У Міністерстві освіти і науки повідомили, про оновлення змісту навчальних програм загальної середньої освіти. Найважливіші зміни перелічені на сайті МОН.

Всеукраїнський семінар-практикум «Активна школа – здорова Україна»

Теги: Загальні

 17-18 серпня 2022 року за програмою Всеукраїнської серпневої конференції Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить «Всеукраїнський семінар-практикум «Заклад освіти – територія здоров’я».

Вітаємо перших 200-бальників з трьох предметів

Теги: Загальні

 Скласти НМТ на 200 балів – мрія чи не кожного абітурієнта.

  Результати основної сесії свідчать про те, що навіть в умовах війни, вимушеної еміграції та під звуки сирени випускники закладів освіти Харкова до НМТ поставилися надзвичайно серйозно та продемонстрували незламність і високий рівень знань. 

Навчання вчителів із впровадження реформи НУШ у середній освіті

Теги: Загальні

 Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запускає безкоштовне навчання із впровадження реформи НУШ для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи.

Наукток: спитай у науковця

Теги: Загальні

 Мала академія наук України пропонує відеопроєкт «Наукток: спитай у науковця», у якому науковці та митці відповідають на нагальні, подекуди банальні й мемні запитання про свою сферу. І все це — експертно, доказово та фаново водночас.

Навчаємось мінній безпеці: вибухові елементи касетних снарядів

Теги: Загальні

 ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготували освітнє відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України.

У героїчної нації героїчні діти!

Теги: Загальні

 У День молоді в Маріїнському палаці, за участю Президента України Володимира Зеленського та Першої Леді, відбулася патріотична акція «Діти-рятувальники — герої війни».

   170 днів війни засвідчили: дітей, якими українська нація може пишатися, – дуже й дуже багато. 
   Володимир Зеленський нагородив 8 юних українців, які здійснили подвиг рятівника в час повномасштабного російського вторгнення та своїми вчинками вразили навіть дорослих.

ЮНІСЕФ: ОСВІТНЄ ЛІТО

Теги: Загальні

 Фахівці ЮНІСЕФ  підготували добірки стрічок для перегляду в сімейному колі: тут і захопливе фентезі, і видовищні мультфільми, і справжня кінокласика на реальних подіях про людей, що змінили хід історії. Добірки доступні на платформі OsvitaNow за посиланням.

Вітаємо з Міжнародним днем молоді!

Теги: Загальні

 Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день молоді. Цьогоріч це свято збігається зі 170 днем війни, 170 днем безумовної гордості за українців, 170 днем, наповненим надією, страхом, іноді навіть відчаєм, і водночас теплотою сердець і розумінням, що немає інших рук, окрім наших.

Вітаємо учасників та призерів чемпіонату Європи з шашок-100

Теги: Загальні

 Немає нічого простішого, ніж вивчити, як ходять шашки; і немає нічого складнішого, ніж навчитися грати в шашки правильно.

  Вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» вміють грати в шашки правильно та підтвердили це своїми перемогами в чемпіонаті Європи з шашок-100, що проводився з 1 по 9 серпня в турецькому місті Невшехір.
Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark