Харків пишається свої учнями, світова вершина — наша!
Автор admin2
Создано 17.08.2026 - 08:45

  • Загальні

     У місті Ташкент (Узбекистан) завершилася Міжнародна олімпіада з інформатики (IOI-2026), яка об’єднала 375 найсильніших школярів із 92 країн світу.

   З 9 по 16 серпня учасники змагалися у розв’язанні складних алгоритмічних задач, демонструючи високий рівень програмування, логічного мислення, концентрації та наполегливості — адже за кожен бал точилася справжня боротьба. І серед найкращих — харківські школярі: Владислав Халін (ХЛ № 118, Індивідуального району) виборов золоту медаль. Ілля Шевченко (випускник АШБ, Шевченківського району) здобув срібну медаль.

За кожною медаллю — роки навчання, тисячі розв’язаних задач, наполегливість і віра у власні сили. А за кожним харківським переможцем — місто, яке навіть у найскладніші часи продовжує навчати, підтримувати й відкривати світові своїх талановитих дітей.
Харківські школярі — серед найкращих програмістів світу. 
Вітаємо Владислава, Іллю, їхніх учителів, наставників, батьків та всю українську команду! Рухаємось далі — до нових перемог!

 

 

 

 

  

  

 

 

Офіційний сайт Департаменту освіти
Харківської міської ради
Copyright © 2009-2026
www.kharkivosvita.net.ua
osvita@city.kharkiv.ua
61002, м.Харків, вул.Сумська, 64, 6 поверх, тел. 760-77-40

Источник (получено 17.08.2026 - 14:40): http://www.kharkivosvita.net.ua/news/12526

Ссылки:
[1] http://www.kharkivosvita.net.ua/news/12526#